Треньорът на Славия Златомир Загорчич призна, че не е доволен от равенството на тима си 1:1 като гост на ЦСКА 1948 в Бистрица. “Белите” поведоха в резултата в 17-та минута с гол на Иван Минчев, но 9 по-късно Светослав Вуцов беше изгонен с червен картон. В края Стелиян Добрев изравни.

"Няма как да съм доволен. Започнахме добре мача, но направихме една глупост и получихме червен картон. Това направи ситуацията още по-трудна. Ако бяхме в пълен състав, смятам, че щяхме да победим. Трудно е да се защитаваш 70 минути.

На два пъти можехме да отбележим и второ попадение, но това е положението. ЦСКА 1948 имаше достатъчно ситуации и се възползва от това. Предстои да обсъдим селекцията, надявам се да успеем да намерим нови попълнения и евентуално да продадем някого в чужбина. Искам малко повече спокойствие и съм сигурен, че нещата ще вървят нагоре”, заяви Загорчич.